Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Na Prawicę Rzeczpospolitej głosu nie oddam

1131416181927

Komentarz

  • http://www.youtube.com/watch?v=n6fNuO4ELIA&feature=player_embedded
  • [cite] Prayboy:[/cite]to przynajmniej sensowny program, a nie becikowe dla każdego nie ma się co śmiać - nikt ci nie każe korzystać:bigsmile:

    z darmowej szkoły nie korzystasz ...
    Rozwija się to na co się daje pieniądze. Dadzą na biedę rozwinie się bieda, a nie rodzina. Co... kole w dupę becikowe dla każdego...? Mnie fascynuje takie podejście: Zniosę jak luj przepije ale dla "bogacza" nigdy.

    Sensowny program... doprowadzic rodzinę do nędzy by potem żarła z łapy... Niech się wali cały ten Pis z Platformą... im szybciej zdechną tym lepiej dla Polski.
  • umożliwienie korzystania z dóbr kultury, ośrodków sportu nazywasz promocją biedy.
  • To nazywam kiełbasą wyborczą i promocją partii i socjalizmu. Wychodzisz z założenia że człowiek to bydle które trzeba zmusic by poszedł do muzeum- ja, że potrafi wybrac czy becikowe (dla wszystkich) przeznaczyc na kino, basen, czy na węgiel na zimę.
    Ależ PiS to bardzo silna partia lewicowa, a nie prawicowa. Partia, która podnosi wartości socjalne, chce nieustannie dotować rodzinę... To idzie trochę w kierunku hiszpańskiej paranoi, gdzie rodzice cieszą się jak głupi, że państwo za nich będzie zajmować się problemem otyłości ich dzieci. Podobnie socjalne i lewicowe pomysły ma zresztą Platforma Obywatelska, która na pewno nie jest prawicowa, a nawet stronnicy Marka Jurka niestety często niewiele mają wspólnego z prawicą, przynajmniej w sensie gospodarczym. Tak więc prawica jest bardzo malutka w Polsce. JKM
  • The user and all related content has been deleted.
  • Taw, dziecko też ma rozum i potrafi wybierać.
    Więc po co je wychowywać ?
  • jeju, nooooo :confused::confused::confused::confused:

    http://wiadomosci.dziennik.pl/wybory/news/artykuly/358128,sensacyjny-sondaz-palikot-zostawia-w-tyle-partie-rzadzaca.html
  • Dziś przed południem w Opolu ktoś strzelał, najprawdopodobniej z wiatrówki, do osoby rozklejającej plakaty wyborcze Prawa i Sprawiedliwości. Poszkodowany mężczyzna jest członkiem sztabu posła Sławomira Kłosowskiego.
    Sławomir Kłosowski, poseł PiS i kandydat w wyborach do Sejmu, którego plakaty rozwieszano, poinformował, że Marcin M. został przewieziony do szpitala.
    Pomocnicy posła jechali samochodem z placu Kopernika w kierunku placu Wolności. Nagle jeden z nich poczuł ból. Na miejsce została wezwana policja.
    Pokrzywdzona osoba poinformowała nas, że jadąc samochodem, którego szyby były opuszczone, poczuła piekący ból w nodze.
    - informuje Maciej Milewski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Poza bólem i zaczerwienieniem uda pokrzywdzony nie odniósł poważniejszych obrażeń.

    W samochodzie znaleziona została kulka z metalu, której pochodzenie policja stara się określić.
    Na razie nie wiemy czy została ona wystrzelona z wiatrówki, procy lub innej broni.
    - wyjaśnia Milewski.
    Zdarzenie miało miejsce podczas wyklejania plakatów z moim wizerunkiem. Samochód nie był oznakowany żadnym logo naszej partii i na razie nie mam podstaw twierdzić, że było to coś więcej niż wybryk chuligański, ale w trosce o bezpieczeństwo moich współpracowników będę od dziś własnoręcznie rozklejał plakaty.
    - zapowiedział lider opolskiego PiS.


    coś w tym jest, rano widziałem że wszystkie plakaty PIS były zdarte z ogrodzenia, inne nie ruszone


    ten agresywny PIS jest tak agresywny że sam sobie zrywa plakaty
  • [cite] zbyszek:[/cite]Taw, dziecko też ma rozum i potrafi wybierać.
    Więc po co je wychowywać ?
    Heloł... mówimy o dorosłych. Normalnie rozpieprzacie mi BeGieeSy tą socjalistyczną paplaniną. Jak jesteś taki tępy, że nie potrafisz decydowac co zrobic ze swoimi pieniędzmi to głosuj sobie na tych którzy zdacydują za Ciebie. Kurna normalnie szok... skąd takie debilne myślenie, że polityk wie to lepiej... rzyg.
  • Wiele osób niezadowolonych z otaczającej nas rzeczywistości zagłosuje na Palikota. To przykre. Niestety merdia wykreowały Ruch Paligłupa na formację antysystemową. Widzę wśród znajomych, że to działa. Głosować nań będą i letni katolicy i wszelkiej masci nonkonformisci. To straszne jak można ludzi ogłupić. Zero myślenia. Tylko bodźce.
  • Demokracja jako odrzucenie autorytetu Boga:

  • [cite] Paw.eł:[/cite]
    [cite] Ula:[/cite]My zawsze jezdzilismy na wybory, co np. w zeszlym roku skonczylo sie stuczką, kiedy odwoziliśmy jeszcze mojego tate - wszyscy zarejestrowani jestesmy w W-wie, a mieszkamy poza. Ale w tym roku i tak nie mamy za bardzo na kogo glosowac i sadze, ze moze w koncu dojść do tego, ze nie pojedziemy.

    Może warto zameldować się w miejscowości, gdzie się mieszka. Podatki będą szły na miejscowe szkoły i przedszkola. Do urny będzie bliżej, może wystarczy tylko przespacerować się.
    Śmiało!:ab:

    Hehe, w mojej obecnej gminie jest jedno przedszkole i szkola, ;)
    Niestety nie wymelduje sie z W-wy chocby ze wzgledu na przedszkola i zlobki :)
    A do urny i tak musialabym jechac kilka km samochodem :tongue:
  • The user and all related content has been deleted.
  • [cite] Prayboy:[/cite]to przynajmniej sensowny program, a nie becikowe dla każdego nie ma się co śmiać - nikt ci nie każe korzystać:bigsmile:

    z darmowej szkoły nie korzystasz ...
    Dzięki becikowemu dowiedziałam się iż należę do bogaczy ciekawe tylko że humoru mi to nie poprawiło.
  • The user and all related content has been deleted.
  • The user and all related content has been deleted.
  • Myślę, że w dzisiejszych czasach w szczególny sposób potrzeba przeciwstawienia się dyktaturze relatywizmu. Czyńmy to, póki mamy jeszcze taką możliwośćâ?.
    w jaki mianowicie sposób?
    nie idąc na wybory? żenada
    tekst jest dobry, ale nie wydrukowanie go było dobre ponieważ zniechęca do głosowania.
    Poza tym porównywanie włoskiej czy innych zachodnich chadecji jest śmieszne. Chyba że PO - tu się zgodzę bo na pewno nie PIS.
  • The user and all related content has been deleted.
  • Kaczynki star mial super, teraz Lis meczy czy J.K. mial pistolet czy nie
  • The user and all related content has been deleted.
  • Jak zawsze...

    Dno normalnie. Nie daje dokonczyc. Dziwi mnie ze ktos majac odrobine rozumu, oglada go..
  • The user and all related content has been deleted.
  • [cite] Paw.eł:[/cite]Czemu ludzie obawiają się, że wygra PiS.?
    ludzie się nie obawiają...tylko tzw ałtorytety pieprzone i celebryci dymani w oko....o kuźwa wkurzyłem się...sorki...:devil:

    P.S.
    AŁTORYTETY specjalnie napisane z błędem...:wink:
  • Ja się nie obawiam... kto by nie wygrał to w tych wyborach my jesteśmy przegrani, a wygra albo PiS albo Platforma.... tak jak w scenariuszu.
  • Taw pesymisto...:wink:
  • The user and all related content has been deleted.
  • Argento! Piatka!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.