Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Na Prawicę Rzeczpospolitej głosu nie oddam

12122232426

Komentarz

  • Konkretniej proszę.
    służe pomocą - np. tu: Masoni i wybory
    dość krótko i konkretnie - Michalkiewicz dziś wstawił.
  • The user and all related content has been deleted.
  • [cite] Namor:[/cite]
    [cite] Paw.eł:[/cite]Filozofia, którą się kierujesz da Ci odpowiedź na pytanie: Kto stworzył Boga?
    O co chodzi z tym pytaniem? Katolik go nie zadaje, bo jest błędne.
    oj, bo znów zaczniemy dyskusję o ewolucji... ale chyba już było...
  • to też mason zapewne
    szkoda że Pan nie ma takich dylematów jak Gregorius bo może by nie zagłosował a tak to...


    zagłosuje
  • [cite] Prayboy:[/cite]okej, ale nie głosując do czego chcesz doprowadzić
    ??
    właśnie Greg. - cały czas unikasz odpowiedzi na to pytanie. Demokracja jest bezbożna, zła - całkowicie się zgadzam - ale co robić? Tym bardziej, że jak pisze Mackiewicz "Masoneria i Kościół(...) spotykają się podczas wyborów parlamentarnych jako przeciwnicy" - to ja mam siedziec i patrzeć? Skoro system jest zły, to chcę go zmienić - ale jak odnieść zwycięstwo polityczne nie uprawiając polityki? Naprawdę nurtuje mnie to pytanie...
  • Już postulowałem: cierpliwie się modlić i kupić karabin z wiadrem naboi.
  • [cite] Wandeal:[/cite]jak odnieść zwycięstwo polityczne nie uprawiając polityki? Naprawdę nurtuje mnie to pytanie...
    A po co odnosić zwycięstwo polityczne? Czy ono ważniejsze od Zbawienia?
  • [cite] Gregorius:[/cite]Już postulowałem: cierpliwie się modlić i kupić karabin z wiadrem naboi.

    Greg, glupi jsetes czy jaja sobie robisz?

    Wiem, ze nie jestes glupi, ale zeby zartowac do tego stopnia???:shocked:
  • [cite] Gregorius:[/cite]
    A po co odnosić zwycięstwo polityczne?[/quote]

    a na przykład po to, aby publicznie ogłosić intronizację Chrystusa Króla i ustanowić prawa zgodne z Ewangelią.
  • A czy Jezus Chrystus, nie jest czasem już Królem i sam się intronizował? Trzeba tylko to uznać.
  • @ProMama: a co w tym głupiego?
  • powiedziałem "publicznie ogłosić" a nie "intronizować" - obaj dobrze wiemy, że Chrystus JEST Królem, ale publiczne uznanie lub nieuznanie tego ma też ogromne znaczenie.
  • Ale kto to ma zrobić? A po za tym już było.
  • [cite] Gregorius:[/cite]@ProMama: a co w tym głupiego?
    który papież i w której Encyklice mówił o giwerze i nabojach???
  • dobrze wiemy, że im bardziej jakiś kraj/naród publicznie odrzucił Boga, tym bardziej pogrąża się w otchłani grzechu i ...samozniszczenia.
  • @argento: mówi pośrednio. O obronie własnej i rodziny.
  • ej Gregu...jak z koniem...:cool:
  • @Wandeal: wiesz kto strącił koronę z krzyżem z Polskiego Orła i przerobił go na jakąś glapę? Ten sam którego gloryfikuje partia na którą będzie głosował Prayboy.
  • Ten sam którego gloryfikuje partia na którą będzie głosował Prayboy.
    straszne...o jejku jejku....
  • @argento: chcesz mi wmówić, że mam stać jak te 4 litery gdy zaczną strzelać do mych dzieci?
  • Greg a kto???
  • argento: gloryfikowanie masonofila, który likwiduje katolickie symbole w godle państwowym i zamienia je na masońskie gwiazdki uważam za wysoce szkodliwe.
  • tak Greg rozumiem...
  • Gregorius, oto godło Powstańców, którzy krytykowani byli przez jednego z Papieży których encykliki polecasz... image

    orzeł nie ma karabinu ale miecz (karabinów jeszcze mało było w użyciu)
    ale zawsze...
    niekonsekwencja u Ciebie
  • @PRayBoy:Ci powstańcy właśnie dali się podpuścić masońskim podszeptywaczom.
  • nie kijem go to pałką
    ale godło mają wporzo czy nie?
  • a tu godło tych z 1830 (potępionych przez Twego imiennika papieża)
    image

    dobre godło czy nie?


    dobre, ale powstańcy be

    ja użyjesz swojego karabinu to papież cię potępi

    zabrnąłeś w ślepy zaułek w swoim toku rozumowania

    aha - zapomniałam - powstańcy nie działali w obronie swoich dzieci, bo wtedy Moskale rozdawali dzieciom cukierki a ich żonom pletli warkocze
  • Kołodko przewiduje, że na rewolcie Kaczyński przejmie władzę.

    Bardzo interesujący wywiad Kołodki w Polsacie. Uważa on że Kaczyński jest inteligentnym politykiem i słowa o Merkel były powiedziane z wyrachowaniem . Że Kaczyński szykuje się do przejęcia władzy za rok , za dwa , kiedy Polacy biorąc przykład z innych europejskich narodów rozpoczną antysystemową rewoltę przeciwko eksploatacji przez banki i finansistów . Kołodko wyśmiał zapewnienia Tuska i Rostowskiego ,że ci zapewnia Polsce stabilizację . Oskarży ich że ich działania wpędzają Polskę w tragiczna sytuację ekonomiczną.

    Kołodko , niechętny Kaczyńskiemu jest kolejnym politykiem , który zwrócił uwagę na ten aspekt strategicznego działania Kaczyńskiego .
    Dlaczego atak na Kanclerz Niemiec Merkel sugerujący że stoją z je wyborem tajemnicze siły , jakieś podejrzane lobby . Polecam przyjrzeniu się wizji Kołodki zapaści gospodarczej , oraz wymuszeniu wyprzedaży wszystkich aktywów , jakie posiada i kontroluje państwo. Jego wizji eksploatacji społeczeństwa poprzez drakońskie podniesienie podatków z jednej strony, obcięcie płac, emerytur i innych świadczeń z drugiej strony .

    A to wszystko po to aby aby płacić coraz wyższe odsetki od długów Tuska, które w dziwnych szkodliwych dla Polski zostały pozaciągane przez jego ferajnę rządzącą III RP .

    Niemcy kończą w tej chwili misterny plan niszczący Grecję , pozwalający zrobić z niej ekonomiczny protektora Niemiecki . Przecież pożyczanie od lat bankrutowi pieniędzy , które nigdy nie miały być oddane opłaca się tylko w sytuacji gdy za pożyczkami stoi jakieś państwo , które wykorzysta bankructwo dla swoich celów . Politycznych i ekonomicznych .

    Żona Sikorskiego tak nowy kolonializm jakiemu poddana jest Grecja tak opisuje â?ž Chociaż nikt nie robi z niej tajemnicy, mało się dotąd mówi o jej politycznym znaczeniu. Nie jest to bowiem zwykły produkt eurokracji. Przypomina raczej akt kapitulacji, który naczelny wódz podpisuje w stojącym w lesie wagonie na zakończenie krwawej wojny.â?â??â? Ale decyzja ta stanowi przejaw czegoś zupełnie nowego. Wprawdzie Unia Europejska od zawsze wymagała od krajów członkowskich rezygnacji z części suwerenności, ale Grecja właściwie nie zachowa już żadnej suwerenności â?ž....â?Nie sądzę, by ktokolwiek zdawał sobie sprawę, że UE ma aż taką władzę nad swoimi członkami. A na pewno nie wiedzieli o tym Grecy.â?â??â? jawne narzucenie Grecji woli UE posłuży także jako ostrzeżenie dla innych,â?â??â? Ale jeśli łamiesz zasady, ryzykujesz znalezienie się pod obcą finansową okupacją. Jeszcze chyba nie ukuliśmy nazwy na to zjawisko â?? może neo-euro-kolonializm? â?? ale niepostrzeżenie już nadeszło â?ž....( więcej)

    A kto jest głównym decydentem w sprawie warunków dla Grecji . Niemcy . To one są tym nowym kolonialnym państwem dokonującym â?žkolonizacji wewnętrznej â?ž słabszych państw Europy .

    I tutaj wracamy do wysokiej oceny jaką wystawił Kaczyńskiemu Kołodko . Niemcy wykorzystają bezprecedensowy kryzys , załamanie finansów państwa , nędze obywateli do postawienia drakońskich wywłaszczających państwo i obywateli warunków . Do wykupienia dużych połaci Polski , w tym Ziem Zachodnich , większości większych polskich przedsiębiorstw w tym surowcowych i przejęcia kontroli nad łupkami. Podatki będą na takim barbarzyńskim poziomie ,że nie będzie żadnych możliwości , aby Polacy mogli akumulować jakikolwiek kapitał , jakikolwiek majątek .Poniewczasie Polacy sobie przypomną , kto ostrzegał przed Niemcami i stojącymi za Kanclerzem Niemiec strukturami . Poniewczasie Polacy zorientują się że zostali przekształceni w warstwę pracujących na Niemcy chłopów pańszczyźnianych .

    Kołodko przewiduje nową wiosnę ludów. I uważa społeczeństwo w Polsce na jej czele postawi Kaczyńskiego.

    Marek Mojsiewicz


    wolałbym aby nie doszło do rewolty więc idę głosować
    ćwicz strzelanie - będzie jak znalazł za rok
  • ćwicz strzelanie - będzie jak znalazł za rok
    :tooth::tooth::tooth:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.