Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Słabość polskiego ruchu narodowego

2456743

Komentarz

• no to mi bliżej do ONR w takim razie :-)
    Podziękowali 1AleksandraB
  • RN nie przekroczy progu wyborczego ponieważ mało kto chce zmarnować swój głos popierając partię, która nie przekroczy progu wyborczego.  

T :)
    Podziękowali 3Zuzapola Aniela Klarcia
  • Znam dobrze program RN i takie coś mi się marzy, ale to tylko marzenia. Dlatego wolę PiS, bo lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.
    Podziękowali 2MAFJa Klarcia
  • edytowano marzec 2019
    No dlatego tworzy się dość szeroka koalicja na prawicy. Caly czas otwarta na akces innych partii prawicowych.To samo mówili co do Brauna w Gdańsku. Ja tam myślę że na jakieś 10% można liczyć. Niestety tak jest że nie ma ich w mediach. Żadnych. A i nie ma dotacji państwowych jak inne partie sejmowe i utrzymuje się ze składek członków.  I w tych warukach 5% to niezły wynik jak na razie. A jeszcze zważywszy że RN jest zarejestrowan jako partia od czerwca zeszłego roku.
    Podziękowali 1apolonia
  • Odrobinka powiedział(a):
    No dlatego tworzy się dość szeroka koalicja na prawicy. Caly czas otwarta na akces innych partii prawicowych.To samo mówili co do Brauna w Gdańsku. Ja tam myślę że na jakieś 10% można liczyć. Niestety tak hest że nie ma ich w mediach. Żadnych.
    Obecność pana Brauna to WKW aby nie popierać RN. 

T
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano marzec 2019
    Dla Ciebie. Dla niektórych Jakubiaka a dla jeszcze innych Korwina. Co poniektórych wkurza Liroy. 
    I kto tu dzieli prawicę?
    A razem mogą zrobić coś dobrego. Między innymi dlatego że się wzajemnie hamują i wiedzą że nie ugrają 100%.
  • Kościół, szkoła i strzelnica? Wino, piwo śliwowica!

Podziękowali 2beatak Klarcia
  • Ja tam lubię strzelać. Moja córka się wyszkolila w Szwajcarii na strzelnicy. Od 15 r.z.strzelala. za dostępem do broni akurat jestem.
    Podziękowali 3Prayboy Klarcia TecumSeh
  • Mnie denerwuje gadanie o aborcji
    Kto będzie chciał to i tak zrobi 
    A żadna partia  i tak nie wprowadzi ani zakazu ani legalnosci

Podziękowali 1MAFJa
  • Jednych odrzuca Braun, drugich Korwin, to poparcie stopnieje, szczególnie , że  ci co za Braunem byli niekoniecznie za Korwinem i odwrotnie.
  • edytowano marzec 2019
    Albo zaczną rozsądnie myśleć zamiast oszolomsko. Poza tym wzrosło po połączeniu. Trzeba być realista i wiedzieć ile można ugrać.
    Albo zaczną rozsądnie myśleć zamiast oszolomsko. Poza tym wzrosło po połączeniu. Trzeba być realista i wiedzieć ile można ugrać.
    Realnie to jakieś 3% MSPANC

• Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):
    Realnie to jakieś 3% MSPANC

Oj, przypuszczam że wątpię. Jak się znów zjednoczą przez podział to nawet 4.5... w sumie. 
  • 4-5 Jest moc!!!

• Żebyście się zdziwili.
  • No na pewno. Jeszcze tylko ZJEPu tam brakuje. :)

T
  • Coz. Tomasz Ty sie nie wypowiadaj na temat naszego kraju. Emigrantom powyzej 3 lat poza krajem powinno sie odbierac prawa wyborcze.
  • edytowano marzec 2019
    apolonia powiedział(a):
    Coz. Tomasz Ty sie nie wypowiadaj na temat naszego kraju. Emigrantom powyzej 3 lat poza krajem powinno sie odbierac prawa wyborcze.
    Tak? Nie wiedziałem, że masz totalitarne zapędy. Konstytucja gwarantuje mi czynne i bierne prawo wyborcze, które mam z tytułu urodzenia w Polsce w rodzinie Polaków. A może obywatelstwo też chcesz odbierać, jak za komuny? Koleżanka się kompromituje. Prawa publiczne mogą tracić czasowo przestępcy. Wyjazd za granicę najjaśniejszej nie jest przestępstwem. BTW znasz pojęcie „państwo prawa”, czy jeszcze nie słyszałaś?

T
    Podziękowali 2Aniela Klarcia
  • E tam prawa wyborcze. Po co od razu traktować wszystko emocjonalnie. Ja np uważam że Polonia powinna mieć swoje przedstawicielstwo w polskim sejmie. A nie że my tu olewamy Polonię a Polonia wyśmiewa Polaków zamiast sobie normalnie pomagać choćby wiedzą. 
    Natomiast prawo do bycia Polakiem powinno się tracić wraz z nabyciem obywatelstwa innego kraju.
    Ja tam wierzę że może być lepiej niż te 4 -5 %. 
    Prawica w Polsce jest obsmiewana i robi się z niej oszołomów moim zdaniem wlasnie po to, żeby nikt nas nie traktował poważnie. Nie dopuszcza się prawicowych partii do debaty publicznej, za to lewackie wybryki typu Wiosna i Palikociarnia są zapraszane do tv, są promowane przez media. A tu, poza internetem nawet nie posluchasz co proponują narodowcy. Jedyny czas to wybory jakiekolwiek bo wtedy każda startujaca partia ma czas antenowy w publicznych mediach.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Ależ nikt nie musi robić z was oszołomów. JKM, Braun, już oni zadbają, aby nikt poważnie o was nie pomyślał. Spójrz na to z tej strony. Odbieranie obywatelstwa z powodu podwójnego? Sprzeczne z konstytucją RP. Sorry. 

• Braun robi wywody filozoficzne , gdzie czlowiek.zapomina , że nie jest na wykładach filozoficzno - historycznych , a na proponowaniu zmian w Polsce z przepychanek na tasiemcowe wykłady.

JKM robi sobie jaja z wyborcòw od lat , traktuje ludzi jak durni ,bo gaganiem zarabia na to aby calkiem dobrze żyło mu się z tego gadania finansowo , to co osiąga wyborczo wystarcza na spokojne życie .

Wysłać obu do pracy na wòzek widlowy albo pomocnik murarza.

• Konstytucja jest do zmiany.
    Braun ma swoje wady, ale każdy polityk w Polsce jest nieco oszolomski. Weź np pana Biedronia czy Palikota. Oni nie są oszolomscy? A Korwin wbrew pozorom jest mniejszym oszołomem niż pan Kaczyński ze swoją centralizacja wszystkiego jak za komuny a nawet bardziej. Jak się zastanowić nad sensem wypowiedzi Korwina to często się dochodzi do wniosku że ma dużo racji. Oni wszyscy z tej starej szkoły są oszolomscy. Najmniej z wymienionych Braun, bo on ma hopla przynajmniej tylko na punkcie tradycji katolickiej i jej wplywie na rzeczywistość. A już najmniej oszolomski jest Jakubiak, Winnicki i Bosak. Wystarczy ich posłuchać gdzieniegdzie. 
    Podziękowali 2Isako apolonia
  • edytowano marzec 2019
    Trafiłaś w sedno. Spróbujmy podsumować działalność polityczną JKM. Totalny brak efektów plus hucpa z lustracją - skutek podobny do puszczenia solidnego i mocno smrodliwego bąka w towarzystwie. Pana Brauna to już ciężko komentować. Mówi o rzeczach z kosmosu z taką swadą i przekonaniem, jakby sam wierzył w to co mówi. Jak to mawiają prawaki, prawica sama się zaorywuje. 

T
    Podziękowali 1Klarcia
  • Biedroń to polityk ???
    Nie mam pytań.

Palikota zmilczě też.
  • Problem polega na tym , że ja nie chcę i wielu też nie chce głosoeać na oszołomòw, ktorych nazywa się politykami.
  • Chciałbym kiedyś zobaczyć Brauna w muszce w grochy. 

• Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Chciałbym kiedyś zobaczyć Brauna w muszce w grochy. 

Ja nie mam fantazji z tym panem w tle
    Podziękowali 1E.milia
  • Malgorzata powiedział(a):
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Chciałbym kiedyś zobaczyć Brauna w muszce w grochy. 

Ja nie mam fantazji z tym panem w tle
    Ale poparcie by mu skoczyło. Wśród fanów kabaretów. 

Podziękowali 1Klarcia
    Ja tam lubię strzelać. Moja córka się wyszkolila w Szwajcarii na strzelnicy. Od 15 r.z.strzelala. za dostępem do broni akurat jestem.
    czy to prawda że w Szwajcarii w szałasach są poukrywane działka i karabiny maszynowe?

• Prayboy powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):
    Ja tam lubię strzelać. Moja córka się wyszkolila w Szwajcarii na strzelnicy. Od 15 r.z.strzelala. za dostępem do broni akurat jestem.
    czy to prawda że w Szwajcarii w szałasach są poukrywane działka i karabiny maszynowe?

Nie wiem co masz na myśli pisząc o szałasach. 

T
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.